شایستگی ها

شایستگی ها

Project Description

شایستگی ها

بیش از 10 سال سابقه مدیریتی در سازمان2000+ نفری

شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی بنیان نهاده شد.
شرکت طبیعت زنده محصولات خود را تحت نام تجاری “سینره” به بازار عرضه نمود و پس از آن با جذب نیروهای متخصص و تلاش های مستمر در سال ۱۳۸۸ موفق به کسب عنوان برند برتر شد.
در حال حاضر سینره به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، مورد تایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی، همچون آکادمی بیماری های پوست و مو در لندن قرار گرفته است.
ارائه مقالات متعدد و همکاری های نزدیک با متخصصان و دانش پژوهان داخل و خارج کشور از جمله دستاوردهای شرکت طبیعت زنده می باشد. فعالیت های برون مرزی شرکت نیز قابل توجه و فزاینده است.
“ساپلاس مدز”
در سال 1389 برند “ساپلاس مدز” نیز توسط شرکت طبیعت زنده ثبت شد و از آن زمان تا کنون ساپلاس مدز برندی مطرح در صنعت مکمل های غذایی می باشد. “ساپلاس مدز” در ابتدا با تولید مکمل های مولتی ویتامین مینرال که مخصوص پوست، مو و ناخن می باشد؛ توانست توجه همه جانبه ی بازارهای داخلی را به خود جلب کند و رقیبی پرقدرت در مقابل محصولات مشابه خارجی باشد.
“زردبند”
فرآوری گیاهان دارویی و تولید عصاره، روغن و اسانس های طبیعی جهت مصارف صنایع مختلف از جمله داروسازی، غذایی و بهداشتی با هدف استفاده از فرآورده های طبیعی در ارتقاء سلامت جامعه و مطابق مقرارت GMP نیز از دیگر فعالیت های شرکت طبیعت زنده می باشد که این فعالیت ها تحت برند تجاری “زردبند” ثبت شده است و انجام می پذیرد.
“این لِی”
به دنبال تجربه موفقیت آمیز دیگر برندهای مجموعه طبیعت زنده و توزیع گسترده این محصولات در خاورمیانه و اروپا، در سال 1394 محصولات آرایشی “این لِی” با اعتقاد به تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی تولید و به بازار عرضه شد. محصولاتی با کیفیت، قابل اطمینان و همیشه در دسترس…

مدیریت نیروی انسانی و منابع سازمانی

مدیریت منابع انسانی (HRM)، تابعی در یک سازمان است که بر استخدام، مدیریت و ارائه راهنمایی برای افرادی که در یک سازمان کار می کنند، تمرکز دارد.

مشاور و ارائه کننده راهکارهای سازمانی

وظیفه اصلی تحلیلگر کسب و کار شناسایی مشکلات، فرصت ها یا خواسته هایی است که حوزه کسب و کار دارد، ارزیابی راهکارهای ممکن و ارائه طرح کلان از راهکار مناسب، استخراج و ارائه دقیق نیازمندی های ذینفعان و به کمک آن، هدایت و نظارت فنی بر پروژه یا پروژه هایی که قرار است راهکار را محقق کنند.

برنامه ریز استراتژیک

مدیریت استراتژیک عبارت است از بررسی محیطی (هم محیط خارجی و هم محیط داخلی) تدوین استراتژی، اجرای استراتژی، ارزیابی و کنترل. بنابراین مدیریت استراتژیک بر نظارت و ارزیابی بر فرصت ها و تهدیدهای خارجی در سایه توجه به نقاط قوت و ضعف یک شرکت تأکید دارد.

عضو رسمی انجمن انفورماتیک کشور

انجمن انفورماتیک ایران یک انجمن علمی است که برای ترویج کاربردهای صحیح انفورماتیک و ایجاد ارتباط بین متخصصان این رشته در ایران فعالیت می‌کند. این انجمن در مهر ۱۳۵۷ در تهران تأسیس شده است. انجمن با برگزاری سخنرانی‌ها، سمینارها و کنفرانس‌های علمی سعی در رسیدن به اهداف خود دارد و دو نشریه به نام‌های گزارش کامپیوتر و مجله علوم رایانشی منتشر می‌کند.

بیش از 8 سال سابقه کار تخصصی در حوزه های:

امنیت
شبکه و سخت افزار
نرم افزار
طراحی و پیاده سازی زیرساخت
مدیریت پروژه

Project Details

Tags: Management, Network, Resume

Back to Top