نشان سرآمدی دیجیتال

digital advertising

Project Description

نشان سرآمدی دیجیتال

شرکت طبیعت زنده در نخستین دوره برگزاری همایش تبلیغات دیجیتال موفق به کسب “نشان سرآمدی دیجیتال” شد.

این نشان روز سه شنبه 27 بهمن ماه 1393 با رای مردم، در طی مراسمی با شکوه در سالن همایش های برج میلاد تهران و با حضور مقامات کشوری و مدیران و متخصصان حوزه بازاریابی و تبلیغات، در اختتامیه کنفرانس به نمایندگان شرکت طبیعت زنده اهدا گردید.

این رویداد با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکت های سرآمد در حوزه دیجیتال بر اساس نظر سنجی مردمی با پنج معیار اصلی شامل :

وضعیت وب سایت شرکت ، حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات و اطلاع رسانی دیجیتالی ، تولید و انتشار محتوای آنلاین ، فروش و ارائه خدمات آنلاین برگزار گردید. هدف از برگزاری این مراسم تاکید و تمرکز بر توسعه استراتژی و هویت دیجیتال شرکت ها و افزایش دانش و آگاهی آنها در خصوص این امر مهم بود.

بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین مجموعه ای از فعالیت هایی است که هدف آنها افزایش فروش، بهبود بازاریابی برند و تجارت آنلاین است. بازاریابی دیجیتال یک رشته بین رشته ای است و پیشرفت در آن نیاز به اطلاعات مناسب در زمینه بازاریابی یا بازاریابی آنلاین دارد. شرکت های عمده در جهان و ایران در حال حاضر فعالیت های بازاریابی دیجیتال خود را گسترش می دهند و در حال تلاش برای کاهش سهم بودجه سنتی بازاریابی خود و تمرکز بر بازاریابی و تبلیغات آنلاین هستند.

تبلیغات آنلاین یا تبلیغات دیجیتال، تبلیغاتی است که کاربران به آن از طریق ابزار و سیستم عامل های اینترنتی دسترسی پیدا می کنند. شبکه های اجتماعی قوی ترین پلت فرم برای افزایش کسب و کار هستند و اکنون اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است.

هفتاد درصد از هشتگ های به کار برده شده در اینستاگرام برای مارک ها است.

اینستاگرام دارای بیش از 25 میلیون عضو ایرانی است.

بیش از 56٪ از کاربران بزرگسال در اینترنت عضو بیش از یک شبکه اجتماعی هستند.

Project Details

Tags: Honors, Web

Back to Top